2012 Vizyona Giren Yeni Filmleri

2012 Ekim aylarında sinema severlerin karşısında yine çok güzel filmler vizyona girmiş bulunmakta.. Yeni filmleri hem sizlere tanıtalım hem de güzel yapıtları anmış olalım. Ekim ayında sinema severlerin karşısına çıkacak olan Moskova’nın şifresi Temel filmi olacaktır.. Sümela ile büyük bir çıkış yakalayan kardeşlerin yeni film’i de çok tutulacağa benziyor. Komedi, dram ve romantizm’in bir dakika olsun ayrılmadığı bu film de Moskova’nin şifresini bulunabilecekler mi ekim ayında film çıktığında hep beraber göreceğiz. Bu film izlemek istiyorsanız Moskova’nın şifresi temel full izle konusundan ulaşabilirsiniz.

Sonbahar aylarında vizyona giren diğer bir film ise; Çanakkale Çocukları film’idir. Kasım bey’in Avustralya asıllı ingiliz vatandaşı olan Kathrine ile evlenmesiyle hikayemiz başlamış oluyor. Kasım bey’in Kathrine hanımdan 2 çocuğu oluyor ve aradan zamanlar geçiyor Çanakkale savaşı başlıyor.. Bu sıralarda Kasım bey’in çocukları büyümüş eğitim alma çağina gelmiştir.. Çocuklarından birini maden ocaklarında diğeri İngilterede eğitime gönderen Kasım bey kendiside Çanakkale Savaş’ında vatan toprağini korumaya gitmektedir. Film’in farklı bakış açılarıyla hazırlanmiş olması dikkat çekici.. Çanakkale Çocukları full izle ‘yi bu linkten izleyebilirsiniz..

Bilim kurgu sevenler bu hafta sonunu çok güzel bir filmle geçireceklerini tahmin ediyoruz. Yargıç Dredd 3d filmiyle sinema perdelerine hızlı giriş yapan film IMDB’den 7 üzeri not almış güzel bir yapıttır. Film’in konusunda artık savcılar, hakimler yerine polis niteliği taşıyan Yargıçlar vardır. Suç oranlarını en aza indirmek için böyle bir sistem geliştiren halk tüm suçluları yargıçlar tarafından cezalandırmaktadır. Yargıç Dredd yeni bir yargıç adayini eğitmek için görev almış iyi ve profesyonel bir yargıçtır. Aksiyon ve Bilim kurgu’nun bir an olsun eksik olmayacığı bu güzel filmi isterseniz zapfilmizle‘dende izleyebilirsiniz. Yargıç Dredd full izle filmini izleyebilirsiniz.

Processing your request, Please wait....
YORUM YAZ