kaptan amerika kahramanların savaşı türkçe dublaj indir

Marvel kahramanları için savaş kaçınılmazdır.Hükümet Yenilmezler’in kontrolsüz güç olduğu kanısına varır ve hükümetin emrine girmelerine karar verir.Yenilmezler’den bir grup bu karara karşı çıkar diğer bir grup ise bu kararın doğru olduğunu ve hükümet tarafında yer alacağını söyler.Bu gruplaşma savaşın ilk adımlarıdır.

kaptan amerika kahramanların savaşı tek link indir

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı / Captain America: Civil War / 2016 / HDRip XviD

Turbobit

KPTN4MRKHRMNSVSSSBBB.www.filmindir.gen.tr.rar

Uploaded

KPTN4MRKHRMNSVSSSBBB.www.filmindir.gen.tr.rar

Nitroflare

http://nitroflare.com/view/96455B2C0BB9B4F/KPTN4MRKHRMNSVSSSBBB.www.filmindir.gen.tr.rar

Türkçe Altyazı içindedir.
Processing your request, Please wait....
NELER DENMİŞ NELER KONUŞULMUŞ?
12.05.2016
emir adlı kullanıcı diyor ki;

film sinama çekimimi yada ses line mı

yorumu cevapla
12.05.2016
mustafa kahraman adlı kullanıcı diyor ki;

site sakinleri size bir şey söyleyeceğim. turbobiti değiştirmezseniz siteden hiç bir şey inmez. biri iniyor ikincisi 2 saat sonraya veriyor. değerlendirin başka bir indirme yerinden link alırsanız daha kolay indirebiliriz

yorumu cevapla
12.05.2016
Serhat Özkul adlı kullanıcı diyor ki;

Admin sen varya adamın dibisin film çıkalı daha (yarın) bir hafta olucak sen tr altyazıda olsa güzel kalitede indirmesini koymuşsun Batman v Superman’dede aynısını yaptın onuda 2 hafta olmadan çıkardın helal sana en hızlı film yükleme sitesisin orası kesin tekrar helal…

yorumu cevapla
12.05.2016
Mustafa AKTEPE adlı kullanıcı diyor ki;

Kardeşim Sinema çekimimi ?

yorumu cevapla
  12.05.2016
  Admin'in Cevabı ;

  Film sinemada izlediğiniz kalitededir.Sesinde ufak bir sorun vardır ama orjinale yakındır.Filmin formatına gelecek olursak HDTC’dir.Yani sinemadaki film makinesinden birebir kopya olarak alınmıştır.

13.05.2016
kürşat adlı kullanıcı diyor ki;

Film makinesine bakım yapan amcalar bir gün laptoplarını unutmuşlar, benim laptopa makine programını kurdular. Yönetici olduğumdan bana güvendiler. makineye hangi film yüklenirse yüklensin ekranda birebir dvd izliyor gibi izliyorduk. Akabinde ekran yakalama programı ile kayıt edilebiliyordu. Tek sorun sessizdi. Ses sorunu için de makine teknisyenleri (bilerek mi dediler bilmiyorum) “Bu görüntüyü böyle yakalıyorlar, ses içinde sinemanın amfisine şu çıkışlara kablo bağlayıp bilgisayarda sesi birebir kopyalayıp şu programda birleştiriyor bu çinliler” dedi. Bildiğin nasıl yapılması gerektiğini anlattı. Sinema makinesindeki format o bilgisayar programı olmadan şifre istemeden açılmayacak şekilde yapılmış. Muhtemelen çeken kişide o program var ve ekran yakalama ile yakalamış. Gerçi cover da sanki kamera ile çekilmiş gibi duruyor (daha indirip bakmadım) ama birebir dvd çıkartacak sistem vardı benim pc de. Nedense hiç yapmadım. (sanırım kopyalarsam yakalanıp cceza almaktan korktum). şimdi direkt sinema çekim ekibine girdiğim için o işi yapamam ama şöyle kallavi bir site adminine wetransfer ile atardım o paylaşırdı ama tanıdığımız kimse olmadı hiç. Şimdi olsa da yapamam 😀 (o programı da herkesin bilgisayarına kurmuyorlar. sanırım mecburiyetten benim laptopa kurdular. aslında programı işleri bitince kaldırmışlardı ama altta mozillada indirdikleri adres açık kalmıştı. yeniden indirip kurdum. barco nun bir programı. sonylerde de var).

yorumu cevapla
  13.05.2016
  Barconun Programı adlı kullanıcı diyor ki;

  Kürşat ne içiyosun olm sen bu neyin kafası? At kafası!

  13.05.2016
  kyo oz adlı kullanıcı diyor ki;

  aferin sana 🙂

14.05.2016
kafası güzel arkadaş adlı kullanıcı diyor ki;

kürşat içtiğinden bize de verde bizde uçalım dadaşş

yorumu cevapla
11.06.2016
sıradan biri adlı kullanıcı diyor ki;

Merhaba,
Türkçe dublaj ne zaman gelir Acaba ?

yorumu cevapla
20.06.2016
MrKisac7 adlı kullanıcı diyor ki;

Admin linkler olu yenilermisin

yorumu cevapla
09.08.2016
Halo Dayı adlı kullanıcı diyor ki;

Civil War Türkçe Lütfen

yorumu cevapla
YORUM YAZ